Technologie komputerowe

Strony

Kategorie

Usługi informatyczne

Odpowiednie usługi informatyczne dla naszej firmy mają spore znaczenie. Każda firma, która dysponuje na przykład dużą ilością sprzętu komputerowego powinna mieć dobry kontakt z firmą, która w razie potrzeby będzie w stanie nam pomóc w sprawie naprawy tego sprzętu czy też jego okresowej konserwacji, której bez wątpienia również on wymagać będzie od nas. Z pewnością więc zabezpieczenie się od strony informatycznej będzie przezornym i pozytywnym krokiem z naszej strony, który warto wykonać dla bezpieczeństwa firmy.

Czytaj dalej 15.03.2017. 15:17

Nowinki komputerowe

laptop2

Świat komputerów rozwija się dziś coraz bardziej, codziennie natykamy się na różne nowinki związane z rozwojem technologii komputerowej.

Od jakiegoś czasu w sprzedaży można dostać laptopy i notebooki z ekranem dotykowym. Są to niezwykle nowoczesne sprzęty komputerowe, które łączą w sobie wiele funkcji, można powiedzieć, że jest to połączenie tabletu oraz laptopa. Wiele z tych urządzeń posiada również odczepiany ekran, dzięki czemu możesz korzystać z niego jak ze zwykłego komputera przenośnego, bądź też zdecydować się na korzystanie tylko z ekranu dotykowego, pełniącego w tym momencie rolę tabletu. Z pewnością urządzenie to jest niezwykle praktyczne i bardzo komfortowe, rzecz jasna wyposażone w najnowszy system operacyjny – Windows 8.

24.11.2013. 14:45

Nowoczesne akcesoria do komputerów

laptop1

Akcesoria komputerowe często są niezbędne do poprawnego funkcjonowania komputerów, prócz tego akcesoria te służą również do unowocześnienia komputera. A jakie nowoczesne akcesoria komputerowe cieszą się dziś największą popularnością?

Jedną z nich są na przykład różnokolorowe klawiatury, które często komunikują się przy pomocy Bluetooth, a więc klawiatury bezprzewodowe. Prócz tego bezprzewodowe myszki komputerowe, które są nie tylko wygodne ale również praktyczne i komfortowe w użytku. Wśród akcesoriów komputerowych można również wymienić kamerki internetowe, te bardziej nowoczesne cechują się zdecydowanie lepszą jakością obrazu, więc na pewno warto w niej zainwestować, mimo nieco droższej i wyższej ceny.

18.11.2013. 09:35