Technologie komputerowe

Strony

Kategorie

Dlaczego druk 3D jest tak drogi?

Drukard 3DW ostatnim czasie na rynku pojawiła się istna rewolucja w drukowaniu. Druk 3d jest innowacyjną metodą druku, która pozwala na osiągnięcie niebywałych efektów zarówno pod względem praktycznych zastosowań wydrukowanych elementów jak również estetyki. Zdecydowanie to właśnie drukowanie zaprojektowanych wcześniej elementów sprawia, że możemy uzyskać gotowe przedmioty, nawet o wysokim stopniu skomplikowania za pomocą kilku prostych czynności.

Czytaj dalej 20.02.2017. 11:59

Nowe systemy operacyjne

Co krok słyszymy o nowych systemach operacyjnych pojawiających się na rynku. A jaki system operacyjny jest dziś uznawany za najnowszy i najbardziej aktualny?

Rzecz jasna Windows 8. Windows 8 ma zarówno swoich zwolenników jak i przeciwników, z pewnością trzeba stwierdzić, że do tego systemu trzeba się przyzwyczaić. Jednak system ten doskonale sprawdza się przede wszystkim na urządzeniach z ekranem dotykowym – jest on wówczas bardzo prosty w obsłudze, niezwykle praktyczny, prócz tego z pewnością przyspiesza pracę. System ten staje się więc dziś coraz bardziej popularny, obecnie jest on instalowany we wszystkich urządzeniach komputerowych, które są dostępne w aktualnych ofertach sklepów ze sprzętem komputerowym.

20.11.2013. 11:30

Rozwój technologii komputerowych

Nie da się ukryć, że rozwój technologii komputerowej rozwija się dziś bardzo prężnie. Dziś co krok czytamy o nowinkach komputerowych, cały czas jesteśmy zaskakiwani nowoczesną technologią.

Jeszcze kilka lat temu tylko nieliczni mogli pozwolić sobie na posiadanie komputera w domu, dziś większość z nas posiada nie tylko komputer stacjonarny, ale często również laptopa, notebooka, ultrabooka, tableta i jeszcze wiele tego typu urządzeń. Wszystkie te urządzenia rzecz jasna cały czas są jeszcze bardziej ulepszane, tak by trafiały w potrzeby klientów. Co ciekawe, wiele z tych urządzeń jest dostępnych w bardzo atrakcyjnej i niezwykle przystępnej cenie, tak więc praktycznie każdy może sobie pozwolić na ich zakup.

05.11.2013. 14:12